امروزه با تیزر های تبلیغاتی مختلفی در وبسایت های شبکه های اجتماعی ، صدا و سیما و … مواجه هستیم ، که در میان آنها تیزر های موشن گرافیک تاثیر گذار ترین نوع این تبلیغات می باشند.

طراحی نوین ، جالب و کارتونی موشن گرافیک های فلت بیننده را در درک پیام تیزر شما وادار میکند .

اگر تا به امروز با این نوع تیزر ها آشنایی نداشته اید ، سری به بخش نمونه کار های موشن گرافیک وبسایت ما بزنید و نمونه هایی را تماشا نمایید.

 

امروزه نه تنها شرکت ها خدماتی و ارگان ها بلکه تمامی وبسایت ها نیز به یک تیزر معرفی و تبلیغاتی نیاز دارند.

تیم موشن گرافیک طراحان عصر نوین با استفاده از تکنیک های روز دنیا و با استفاده از ظرفیت های گرافیکی طراحان داخلی و همچنین با استفاده از برترین گویندگان حال حاضر ایران بهترین نتیجه ممکن را برای تیزر های موشن گرافیک تبلیغاتی شما را به ارمغان می آورد.

 

مراحل سفارش پروژه موشن گرافیک

متن تبلیغاتی خود را به همراه نکات ، لوگوی PSD  وبا کیفیت را برای واحد موشن گرافیک ما از طریق تیکت ارسال نمایید.

با توجه به متن شما زمان تقریبی موشن گرافیک شما اعلام میشود با توجه به متن شما المان هایی که برای پروژه استفاده میشود به شما اطلاع رسانی میشود.

سپس پروژه برآورد هزینه شده و لینک پرداخت ۵۰ درصد آن برای شما ارسال خواهد شد و پس از واریز پروژه شما به بخش تولید ارجا داده میشود و در بازه زمانی معین شده پروژه موشن گرافیک شما آماده و یک پیشنمایش برای شما ارسال میشود در صورت تایید لینک پرداخت ۵۰ درصد هزینه باقی مانده برای شما ارسال شده و پس از پرداخت بلافاصله موشن گرافیک شما با نهایت کیفیت به شما تحویل داده خواهد شد.

 

جهت مشاوره  وارد بخش پشتیبانی شوید.

 

ورود به بخش پشتیبانی